AfD (Alternative für Deutschland) – Alternativa pro Německo

německá pravicově populistická politická strana, která kritizuje Evropskou unii a imigraci do Německa

 

Der tschechische Staatspräsident a.D. Václav Klaus zu Gast bei der AfD Mecklenburg-Vorpommern in Schwerin.  Er unterstützte die Forderung nach einem Ende der unkontrollierten Massenzuwanderung. Präsident Klaus wörtlich: “Ich unterstütze die AfD, weil sie eine Stimme der Vernunft ist.” 

Bývalý český prezident Václav Klaus navštívil AfD Meklenbursko-Přední Pomořansko ve Schwerinu. Podpořil požadavek na ukončení nekontrolované masové imigrace. Prezident Klaus doslova: “Podporuji AfD, protože je to hlas rozumu.”

 
 
. . . . .
 

Klaus přednáší na sjezdu AFD a další videa

 
Z popisu videa níže:

“Nezodpovědné sny evropských elit”, přednáška EU-insidera Václava Klause ze 7. června 2017 v plně obsazeném slavnostním sále hamburské radnice. Václav Klaus zastával nejvyšší státní funkce v České republice: od roku 1992 do roku 1998 byl předsedou vlády, od roku 1998 do roku 2002 předsedou Poslanecké sněmovny a prezidentem od roku 2003 do roku 2013.

Úvodem do sedmé minuty hovoří dr. Bernd Baumann, zástupce vedoucího parlamentní skupiny AFD v hamburském parlamentu, jakožto organizátor řady “Frakce v dialogu”. Následně měli přítomní příležitost položit bývalému prezidentovi dotazy a nechat si podepsat jeho poslední knihu.
 
<iframe width=”560″ height=”315″ src=”https://www.youtube.com/embed/agWOGmcsN-Y&#8221; frameborder=”0″ allow=”autoplay; encrypted-media” allowfullscreen></iframe>

https://www.youtube.com/watch?v=agWOGmcsN-Y&index=13&list=WL

Václav Klaus zu Massenmigration, Medien und Merkel: „Deutschland ist
das Schlachtfeld Europas!“


——————————

Bývalý český prezident se výrazně angažuje na politické scéně v Německu, které označil za “bojiště Evropy”. V tomto sestřihu z rozhovoru s bývalou žurnalistkou mainstreamu, dnes komentátorkou alternativních informačních a mediálních kanálů Evou Herman si tradičně nebere servítky.

Václav Klaus o EU, migraci, médiích, Sorosovi, Rusku [rozhovor pro německou TV]

Bývalá mluvčí Tagesschau (zpravodajský pořad společnosti ARD – německé televize veřejné služby) Eva Herman v rozhovoru s bývalým prezidentem ČR Václavem Klausem a Andreasem Poppem v Drážďanech.

Nikdy nebyl Andreas Popp tak zajedno s nějakým vedoucím politikem jako na tomto setkání. O situaci v Evropě a Německu hovoří tento zakladatel Wissensmanfaktur- zakladatel nedávno setkal s bývalým prezidentem České republiky Václav Klaus v Drážďanech. Rozhovor s oběma vedl bývalou mluvčí společnosti Tagesschau Eva Hermanovou.

Tento český politik se zde vyslovil jasně, pokud jde o budoucnost Evropy v souvislosti s „velkým stěhování národů“:

Mluví o skutečném nebezpečí třetí světové války, které bylo vyvoláno politikou v minulém roce. Klaus rovněž kritizuje politiku Merkelové i německých hlavních médií. Ty jsou podle něj “stejně tak zlé jako Merkelová”. Výraz „uprchlíci“, používaný v Německu ze strany politiků a médií pro miliony přistěhovalců, je falešný: „Říkáme tomu migranti.“

Od začátku „velkého stěhování národů“, masové migrace minulého roku je v Evropě, „všechno jinak“. Ale osudovost a naléhavost historicky významného okamžiku nebyly rozpoznány. Václav Klaus a Andreas Popp souhlasí s tím, že Evropa nepotřebuje přistěhovalectví, aby vykompenzovala údajnou “demografickou krizi”.

— Andreas Popp (*1961) je německý podnikatel, autor a makroekonom, známý pro jeho kritiku médií a politiky. Je členem vědeckého managementu Wissensmanufaktur (Institut pro ekonomický výzkum a sociální politiku), který zakládal. Věnuje se otázkám finanční krize, měnového systému a ekonomiky. Popp začal svou kariéru v roce 1983 ve společnosti Risk Management, dceřiné společnosti London Guardian Royal Exchange Ltd. v Hamburku.


dále k tématu:


Czech Republic President Vaclav Klaus Speaks On Democracy

by admin

komentář